Pro

absolutní

nasazení

Hero Fortum wrench
Vaše absolutní dílna…

Nářadí špičkové kvality s roky zkušeností. Jeho srdcem jsou prvotřídní materiály, zpracované nejmodernějšími technologiemi. Výsledkem je nářadí spolehlivé v jakýchkoli podmínkách. A protože se na vývoji a konstrukčních řešeních podílejí lidé, kteří jsou s nářadím zvyklí pracovat, mnohé z našich nástrojů přinášejí překvapivá patentovaná vylepšení, která jako profesionál oceníte v praxi.

01.

Nýtování

Absolutně pohodlně.

Unikátní nýtovací nářadí vybavené řadou konstrukčních patentů. S minimálním úsilím vytvoříte pevné a odolné spoje, které nahradí šrouby, vruty, obyčejné nýty, pájení a svařování.

Revoluční způsob nýtování.

Máte před sebou projekt, který bude vyžadovat pár desítek či stovek nýtů? Žádné obavy, nemusí to znamenat hodiny nezáživné, namáhavé práce. S nýtovacími nástavci Fortum a obyčejnou vrtačkou nebo aku šroubovákem to zvládnete hravě.

Díky těmto adaptérům aplikujete stovky nýtů či nýtovacích matic bez nákladného vybavení a s minimálním úsilím.

Nejprodávanější v kategorii

Do katalogu…
02.

Měřidla

a lasery

Absolutní míry.

Vzdálenosti. Úhly. Horizontály. Kolmice. Roviny ve 3D. Ale i teplota. To vše s měřidly a laserovou technikou Fortum změříte přesně – a pohodlně.

Všechno, co profesionální metry potřebují. Pevnost vysunutého pásku v horizontální poloze. Funkce autostop. Zesílený pásek s ochrannou vrstvou. Magnetický háček nebo pryžové prvky, které chrání před nárazy.

Nejprodávanější v kategorii

Do katalogu…
03.

Stavební

nářadí

Absolutně čistý řez.

Špičková ložiska s přídavným mazáním. Odpružená pohyblivá základna. Aretovatelná pravítka pro přesné vedení řezu. Přídavný laserový zaměřovač. To jsou základní parametry našich profesionálních řezaček.

A k tomu praxí prověřené robustní vytlačovací lisy s nastavitelným krokováním nebo sponkovací pistole s mimořádným rozsahem použití. Stavební nářadí, které Vás nezklame.

Nejprodávanější v kategorii

Do katalogu…
04.

Klíče

Absolutní účelnost.

Precizně kované z jednoho kusu chrom-vanadové oceli, ošetřené dvěma vrstvami niklu a jednou vrstvou chromu. A přidali jsme jedinečné pouzdro ForDure™ – pevné, lehké a praktické.

Najdete zde například nastavitelný klíč ušitý na míru instalatérům. Kromě svého neuvěřitelného rozsahu 0-38 mm je vybavený ultraštíhlou kovanou čelistí z oceli 61CrV5, která Vám spolu s malými rozměry celého klíče dovolí dostat se do každé štěrbiny.

Nejprodávanější v kategorii

Do katalogu…
05.

Hlavice

Absolutní ocel.

Materiály použité k výrobě nářadí Fortum představují naprostou špičku. Pro většinu dílů používáme nejvyšší třídu chrom-vanadové oceli 61CrV4 a 61CrV5. Obzvlášť namáhané části nářadí pečlivě vyrábíme z chrom-molybdenové oceli 60CrMoV18-5.

Pro nejexponovanější díly, šroubovací hroty a L-klíče pak používáme jedinečnou ocel S2, která svou mimořádnou kombinací tvrdosti a pevnosti předčí ostatní druhy legované oceli.

Profil DYNAMIC DRIVE™, charakteristický lehce zakřivenými vnitřními plochami stěny hlavice, přenáší působící tlak z rohů matice na její strany. Ve srovnání s konvenčními hlavicemi je tak mnohem šetrnější, umožňuje uchopit i poškozené matice a zamezuje vzpříčení matic v hlavici.

Nejprodávanější v kategorii

Do katalogu…
06.

Kleště

Absolutní apetit.

Pákové kleště Fortum „3 v 1“, vybavené asymetricky broušenými čepelemi z oceli 61CrV4, dovolí hladce stříhat jak roxor, tak ocelová lana a kabely.

Absolutní útok.

Na elektrické kabely jsou kleště krátké; od toho jsou tu Fortum nůžky na kabely. Ty dokáží snadno přestřihnout kabely silné jako prst – rychle, přesně a čistě, bez deformování jednotlivých vodičů. Díky speciálně tvarovanému ostří nůžkami budete moci kabel i vodiče pohodlně odizolovat. A to vše třeba i „naživo“ – rukojeti jsou izolované na 1000 V.

Nejprodávanější v kategorii

Do katalogu…
07.

Pneumatické

nářadí

Absolutní spolehlivost.

Nářadí Fortum spojuje všechny přednosti pneumatického nářadí – spolehlivost danou jednoduchou, kompaktní konstrukcí, robustní celokovové tělo, tichý chod či odolnost vůči prachu a prostředí – a přidává k nim čistě odvedenou a precizní práci ve výrobě.

Díky tomu Vám bude sloužit déle a s vyšší efektivitou.

Nejprodávanější v kategorii

Do katalogu…

Absolutně.

Profesionální nářadí pro stavbu a dílnu.

Novinky v sortimentu